SZKOLENIA


Witamy na stronie

Michael Digital  zestawy szkoleniowe

Szczkolenia informatyczne

  • Kursy i szkolenia komputerowe z wielu popularnych programów jak np.  pakiet MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Access, Project), grafiki komputerowej ( Corel Draw, Photo Commander  i inne) . Michael Digital  oferuje również szkolenia typu "custom trainings" dostosowane do zapotrzebowania klienta, dzięki czemu jesteśmy wstanie zorganizować dla Państwa dowolne szkolenie w dowolnym czasie i dowolnym miejscu.
  • Doradztwo z zakresu rozwiązań informatycznych .
  • Serwis, naprawa i instalacja sprzętu informatycznego oraz niewielkich sieci komputerowych realizowany u klienta.

Realizujemy szkolenia informatyczne i kursy komputerowe na terenie całej Polski (np.: Szczecin, Stargard, Koszalin, Gorzów, Świnoujście, Gdańsk, Poznań, Warszawa, Wrocław) .
Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby, aby ich potrzeby zostały potraktowane w pełni indywidualnie i kompleksowo

Szkolenia indywidualne

Nie możesz dopasować terminów szkolenia do swoich codzienne obowiązków?
Interesują Ciebie zajęcia bez stresu?
Potrzebujesz indywidualnego programu szkolenia?

Zapraszamy na szkolenia indywidualne które prowadzone są sam na sam z trenerem. Uczestnik i trener są całkowicie sami dzięki czemu uwaga trenera skupiona jest wyłącznie na uczestniku szkolenia jak również trener może zindywidualizować tok nauczania pod dotychczasowe umiejętności słuchacza oraz potrzeby zawodowe tak aby uzyskać z zajęć konkretnie to czego potrzebuje uczestnik.

Dodatkowo terminy zajęć indywidualnych mogą zostać dopasowane do codziennych obowiązków tak aby nie kolidowały z innymi zajęciami jeśli zostaną zaplanowane z odpowiednim wyprzedzeniem.

Osoby/firmy/instytucje zainteresowane szkoleniem indywidualnym zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail:  info.michaeldigital@gmail.com  lub zostaw wiadomość w    centrum pomocy 

Zakres programowy szkolenia indywidualnego jest dokładnie taki sam jak szkolenia grupowego na życzenie klienta możemy dostosować program szkolenia do przyszłych potrzeb zawodowych.

 

Szkolenia dla firm i instytucji

Michael Digital organizuje szkolenia informatyczne w grupach zamkniętych przeznaczonych wyłącznie dla Państwa pracowników bez udziału osób trzecich. Szkolenia typu „custom trainings” dostosowane są do potrzeb słuchaczy i realizowane u klienta w firmie . Zapewniamy profesjonalną kadrę, i materiały.

Planując realizację wyjazdu integracyjnego dla swojej kadry może to być również idealny sposób, aby jednocześnie podnieść kompetencje uczestników integracji organizując w miejscu wyjazdu szkolenie z dziedziny IT. Nasz trener dojedzie w wyznaczone przez Państwa dowolne miejsce, rozstawi odpowiedni sprzęt i przeprowadzi ciekawe warsztaty z zakresu narzędzi informatycznych tak, aby uczestnicy spędzili czas aktywnie i korzystnie dla firmy oraz swoich umiejętności.

Wszystkie firmy i instytucje zainteresowane organizacją szkolenia dla swojej kadry zarówno  bezpośrednio w Państwa firmie albo miejscu wyjazdu  integracyjnego zapraszamy do kontaktu pod adresem :   info.michaeldigital@gmail.com  lub zostaw wiadomość w    centrum pomocy      w celu przesłania zindywidualizowanej oferty szkolenia typu „custom training” dostosowanego do Państwa potrzeb.