Witamy na stronie

Michael Digital  zestawy szkoleniowe

Szczkolenia informatyczne

  • Kursy i szkolenia komputerowe z wielu popularnych programów jak np.  pakiet MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Access, Project), grafiki komputerowej ( Corel Draw, Photo Commander  i inne) . Michael Digital  oferuje również szkolenia typu "custom trainings" dostosowane do zapotrzebowania klienta, dzięki czemu jesteśmy wstanie zorganizować dla Państwa dowolne szkolenie w dowolnym czasie i dowolnym miejscu.
  • Serwis, naprawa (KOMPUTERY STACJONARNE ) i instalacja sprzętu informatycznego oraz niewielkich sieci komputerowych realizowany u klienta.

MICHAEL DIGITAL   jest również autoryzowanym przedstawicielem Akademi Prywatnego Investora.

Oferuje pomoc przy realizacji szkoleń z Akademi Prywatnego Investora.

Zakres tych szkoleń i wersje językowe są przedstawione na  stronie NEEW

Zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby, aby ich potrzeby zostały potraktowane w pełni indywidualnie i kompleksowo.

Szkolenia indywidualne

Nie możesz dopasować terminów szkolenia do swoich codzienne obowiązków?
Interesują Ciebie zajęcia bez stresu?
Potrzebujesz indywidualnego programu szkolenia?

Zapraszamy na szkolenia indywidualne które prowadzone są sam na sam z trenerem. Uczestnik i trener są całkowicie sami dzięki czemu uwaga trenera skupiona jest wyłącznie na uczestniku szkolenia jak również trener może zindywidualizować tok nauczania pod dotychczasowe umiejętności słuchacza oraz potrzeby zawodowe tak aby uzyskać z zajęć konkretnie to czego potrzebuje uczestnik.

Dodatkowo terminy zajęć indywidualnych mogą zostać dopasowane do codziennych obowiązków tak aby nie kolidowały z innymi zajęciami jeśli zostaną zaplanowane z odpowiednim wyprzedzeniem.

Osoby/firmy/instytucje zainteresowane szkoleniem indywidualnym zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail:  info.michaeldigital@gmail.com  lub zostaw wiadomość w   SUPPORT

Zakres programowy szkolenia indywidualnego jest dokładnie taki sam jak szkolenia grupowego na życzenie klienta możemy dostosować program szkolenia do przyszłych potrzeb zawodowych.