ROCKWALL INWESTMENT

Rockwall - firma Polska

   Firma Polska - więc wszystko do sprawdzenia. Tu możesz spokojnie budować swój biznes.

       Tu raz uruchomiony biznes działa już sam, nie jako automatycznie dając Ci dochód 1.5 % dziennie. Z czego 50 % dochodu wraca do programu podnosząc Ci systematycznie zarobi a drugie 50 % wypłacasz kiedy chcesz. 

     Reinwestycja połowy zysku daje Ci pewność że z każdym miesiącem zarabiasz coraz więcej. Oraz zapewnia trwałość biznesu, czyli jeśli potraktujesz ten biznes poważnie to możesz tu zarabiać przez lata. Z każdym miesiącem coraz więcej. 

 

   To jeden z lepszych Polskich biznesów który działa bez problemowo i nadal się rozwija. W firmie mamy jeszcze dochody na nieruchomościach oraz kopalni kryptowalut.

 

 

   Zobacz co mówią o sobie ---   jesteśmy zmęczeni HYIPs . Jesteśmy zmęczeni programami RevShare . Jesteśmy zmęczeni rażącymi oszustami obiecującymi olbrzymim ROI i zanikając z gotówką niemal tak szybko, jak się pojawią. Chcieliśmy czegoś innego. To była nasza motywacja, gdy wymyśliliśmy firmę Rockwall Investments. Stworzyliśmy stabilny, bezpieczny i niezawodny program inwestycyjny. Prawdziwy klejnot pośród kamieni. I to nie było łatwe. To było naprawdę trudne. Tu zainwestowaliśmy nasze pieniądze, to wzięło nam czas i to wzięło jak dużo nieprzespane nocy spędzone na myśleniu jak i dni poświęcone na ciężkiej pracy aby zrobić to konkretnie. Ale właśnie dlatego jesteśmy z tego dumni.

Czego można oczekiwać od nas? Mamy szeroką sieć partnerów handlowych, w tym kopalnie kryptokomunikacyjne, doświadczonych przedsiębiorców z imponującymi firmami CV i nieruchomości, które zarządzały najbardziej luksusowymi budynkami, jakie kiedykolwiek powstały. Nasi inwestorzy i partnerzy VC gwarantują, że będziemy mogli stawić czoła naszym obietnicom, jeśli chodzi o zarobki i zyski.  

Opis biznesu, tu dowiesz się wszystkiego   https://www.docdroid.net/FmqRLjm/rockwall-pl.pdf#page=12

Jesteśmy jedną wielką rodziną . Zapraszamy do zarabiania z nami i opowiedzenia nam o Twoich oczekiwaniach. Mozesz skontaktować się z nami w każdej sprawie. A jeśli zdecydujesz się dołączyć do nas, będziemy tworzyć coś wielkiego dla naszej przyszłości razem .  [ Polecam dochody na procencie - 1.5 % łącznie z dniami wolnymi, czyli codzienny zysk od dowolnego wkładu -  CZYLI  JEŚLI  CHCESZ  MIEĆ  DOBRY  BIZNES  I  TO  NA  DŁUZEJ  PO PROSTU  DOŁĄCZ  I  ZARABIAJ  BEZPIECZNIE. 

Link  do darmowej rejestracji  

https://rockwall.investments/ref/michaelwmk273

 Każdy, kto wejdzie z tego linku  za minimum $500 od dziś dostaje  matrycę za $25

 

 OPIS  ZARABIANIA  --   https://www.dropbox.com/s/eeqlciz0z3ncuh2/rockwall_PL_v2.0.pdf?dl=0   

Do wpłat i wypłat z biznesu korzystamy z portfela a zarazem giełdy , polecam 'Bitmarket ' Bardzo dobry, wszystko w j. Polskim. Konto masz tu za darmo, Obsługuje wszelkie płatności w 'Kryptowalutach' - BTC [ bitcoin]  LTC i inne. Również zamienisz tu BTC i inne na zł i możesz wpłacić i wypłacić na swoje konto bankowe. Dodajesz swe konto po zalogowaniu się. Tu link do darmowej rejestracji -  https://www.bitmarket.pl/?ref=15557

Rockwall Investments Nowa Kopalnia Kryptowalut - Inwestycje Bitcoin - Pasywny Zarobek  

 

    W programie mamy  Matryce  - począwszy od 10 $ do  12000 $  Łącznie mamy ich  11 szt.   Polecam te 10 , 25, 50, 75, 100 $  Łatwo je uruchomić. Aby uzyskać dochód w wysokości 20 - krotność wartości matrycy, zapraszamy jedynie 39 osób - nie setki czy tysiące.  Konkretnie jest to opisane w  ' Opis Zarabiania '  Tam znajdziesz szczegóły.  

 

 'Kopalnia' kryptowalut - depozyt pracuje 500 dni - naliczenia dzienne - 1.5 %

 

   Trading -  depozyt pracuje 150 dni - naliczenia dzienne - 1.5 %


Firma dzieli się realnie wypracowanymi zyskami, które oczywiście zależą od wyników traderów.
Po 150 dniach otrzymasz od minimum 0% aż do maximum 225% zdeponowanej kwoty.
Trzeba jednak zauważyć, że traderzy są z profesjonalnej firmy z Warszawy, a więc każdy, kto ulokuje swoje środki w tym pakiecie nie powinien czuć rozczarowania.Do tej pory średni dzienny podział wynosi ok ~0,9% – 1% dziennie,
co daje w 150 dni ok. 145% – 150% zwrotu (czyli 50% czystego zysku),
tym samym całkowicie deklasując konkurencyjne firmy.Im większy depozyt ulokujemy tym nasz dochód może być wyższy.
Zacząć możemy już od 50$,natomiast przy dokonaniu depozytu np. 1000 $ , aktualnie codziennie otrzymujemy ~10 $ naliczeń.
Dzięki temu już po 5 dniach na koncie mamy pierwsze 50 $, które możemy wypłacić lub zreinwestować w kolejne pakiety aby zarabiać więcej.
Jeżeli naliczenia utrzymają się na aktualnym poziomie, po 150 dniach można wygenerować nawet 1500 $ zwrotu.                                                           

Co nam oferuje Rockwall Investments  1) Program MINING jako kopalnię kryptowalut; 
2) Program ESTATE jako udział w zyskach z nieruchomości; 
3) Program FUSION jako udział w zyskach z obrotu środkami na giełdach 
kryptowalut; 
4) SHIELDS, jako budowanie sieci społecznościowej zgodnie z udostępnionymi matrycami. 

PDF - https://www.docdroid.net/FmqRLjm/rockwall-pl.pdf Właścicielami Rockwall.Investments są dwaj, bardzo doświadczeni w biznesie internetowym Polacy:
Wiktor Zajączkowski oraz Rafał Krakowiak
Obu Panów możemy znaleźć m.in. na Facebooku. Nie ma problemu aby się z nimi skontaktować i porozmawiać – chociażby telefonicznie.
Twórcy platformy od lat zajmują się marketingiem sieciowym a także wydobywaniem i giełdą.Impulsem to stworzenia firmy był fakt, że na rynku pojawiało się coraz więcej szemranych projektów, które bardzo szybko kończyły swoje działanie.
Właściciele postanowili, że stworzą projekt na długą metę, który oprą na solidnych podstawach takich jak: Realna kopalnia kryptowalut, oraz umowa z Doświadczoną grupą Traderów z Warszawy, którzy generują dla firmy zyski na giełdzie.    

Pomagam w rejestracji :

https://rockwall.investments/ref/michaelwmk273

kontakt skype - michaelwmk273 ,

pozostawienie biletu w    Kontakt - MD Support

lub bezpośrednio tel : 732-634-823  i podam co i jak.