TECHNOLOGIA TRANSPORTU STRUNOWEGO, KTÓRA ZMIENI ŚWIAT

Zatwierdzona przez Radę Ekspertów przy Ministerstwie Transportu FR
Gigantyczny potencjał z realizacji na światowym rynku usług transportowych i infrastruktury towarzyszącej
Kwiecień 2015 - rozpoczęcie budowy EkoTechnoParku na Białorusi
Maj 2016 - uruchomienie projektu celowego w Australii
Wrzesień 2016 - prezentacja technologii na targach InnoTrans-2016
Październik 2016 - demonstracja systemów transportu lekkiego i miejskiego
2018 - demonstracja systemów transportu szybkościowego i towarowego
Co to jest skyway
SkyWay — innowacyjna technologia transportu "drugiego poziomu" i infrastruktury towarzyszącej opracowana przez Anatolia Eduardovicha Yunitskiego. Jest to technologia, która polega na poruszaniu się szybkościowego pojazdu "nad ziemią" po wstępnie naprężonej idealnie gładkiej nawierzchni torowej zamocowanej na końcach podpór kotwiczących. Technologia SkyWay uzyskała szereg nagród rządowych i granty ONZ.
rodzaje transportu skyway
LEKKI
Prędkość do 120 km/h
Łączy w sobie cechy systemu transportowego i obiektu sportowo-rekreacyjnego
MIEJSKI
Prędkość do 150 km/h
Wydajność: ponad 25 000 pasażerów/godzinę
Maksymalne pochylenie: 45%
TOWAROWY
Ponad 100 milionów ton ładunków rocznie
Uniwersalny, przewóz dowolnych ładunków
SZYBKOŚCIOWY
Prędkość do 500 km/h
Ponad 100 000 pasażerów na dobę
ZALETY SKYWAY
OBNIŻENIE NATĘŻENIA RUCHU. Znikną korki. Miejskie środki transportu do przewozu pasażerów i ładunków będą bez przeszkód poruszać się po drogach szynowych "drugiego" poziomu z prędkością do 150 km/h.
EKONOMICZNOŚĆ. SKY WAY jest 2-3 razy tańszy w porównaniu ze zwykłymi drogami, 8-10 razy tańszy od linii kolejowych dużych prędkości i autostrad, 2-3 razy tańszy od kolei jednoszynowej, 15-20 razy tańszy od pociągów na poduszce magnetycznej.
PRZYJAZNOŚĆ DLA ŚRODOWISKA. Obniża zużycie paliwa i wpływ na środowisko 3-5 razy bardziej w porównaniu z transportem drogowym, 1,5-2 razy bardziej w porównaniu z transportem kolejowym.
BEZPIECZEŃSTWO. Rocznie na całym świecie umiera z powodu wypadków drogowych 1,5 mln osób, a ponad 20 mln osób doznaje obrażeń cielesnych i staje się osobami niepełnosprawnymi. SKY WAY uratuje miliony ludzi i zwierząt przed śmiercią.
PRĘDKOŚĆ PORUSZANIA SIĘ. Do 500 km/h. Jest to prawie 2 razy szybciej niż podróż "Sapsanem", a koszt biletu z Moskwy do Petersburga wyniesie około 500 rubli.
ZAPOTRZEBOWANIE. SKY WAY otrzymał duże zamówienia wstępne, inicjowane są projekty celowe na całym świecie. Wielu rosyjskich i zagranicznych korporacji, urzędników, przedsiębiorców, dużych inwestorów, grup finansowych, funduszy wykazali już zainteresowanie technologią.
Pobierz szczegółową prezentację na temat technologii z uzasadnieniem technicznym
15 KROKÓW DO SUKCESU
Projekt jest podzielony na 15 etapów: od opracowania dokumentacji technicznej do pierwszych zamówień państwowych i prywatnych. W chwili obecnej projekt znajduje się na 13. etapie.
Prace z klientami i dostawcami sprzętu, podzespołów i zespołów potrzebnych do tworzenia obiektu badawczo-przemysłowego i produkcyjnego – "EkoTechnoParku" (m. Marina Horka) – obejmującego trzy trasy testowe SW-systemów (towarową, miejską i szybkościową).
ETAP 13
Kontynuacja budowy Centrum Innowacji SkyWay w ZEA w wersji tropikalnej, które będzie obejmować trzy estakady testowe, pojazdy towarowe i pasażerskie, a także infrastrukturę drugiego poziomu – stacje, zajezdnię, rozjazdy, inteligentny system bezpieczeństwa, sterowania, zasilania i komunikacji.
Prowadzenie prac nad tworzeniem baz produkcyjnych holdingu na całym świecie oraz wykonanie odpowiednich robót budowlano-montażowych.
Kontynuacja prac nad tworzeniem sprzętu naukowego, technologicznego i eksploatacyjnego potrzebnego do dostrajania testowo-przemysłowego, budowy, certyfikacji i eksploatacji towarowych, miejskich i szybkościowych międzynarodowych SW-systemów, w tym również estakady szynowo-strunowej, pojazdów i infrastruktury «drugiego poziomu».
Kontynuacja pracy z klientami z całego świata w zakresie projektów celowych dotyczących towarowych, miejskich i szybkościowych międzynarodowych SW-systemów, zawieranie wstępnych umów i uzyskanie wstępnych zamówień i zaliczek z tytułu tych zamówień.
Międzynarodowe uznanie
Ministerstwo Transportu Federacji Rosyjskiej uznało technologię transportu strunowego Yunitskiego za innowacyjną, obiecującą i wydało rozporządzenie do wspólnego z Centrum Technologii w Polityce Substytucji Importu Usług Transportowych rozpoczęcia testowania.
SKY WAY WSPARŁO PONAD 350 000 SPECJALISTÓW, EKSPERTÓW I ZWYKŁYCH LUDZI NA CAŁYM ŚWIECIE. WŚRÓD NICH:
Rod Hook
Były minister Ministerstwa Transportu, Infrastruktury i Planowania Południowej Australii.
Łebied Aleksandr Ivanovich
Rosyjski polityk i przywódca wojskowy, generał porucznik. Były gubernator Kraju Krasnojarskiego, sekretarz Rady Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej
Filipenko Aleksandr Vasilievich
Były gubernator, przewodniczący rządu Autonomicznego Okręgu Chanty-Mansyjskiego - Jugry. Audytor Izby Obrachunkowej Federacji Rosyjskiej
Wołk Igor Pietrowicz
Lotnik kosmonauta ZSRR, Bohater Związku Radzieckiego, Zasłużony oblatywacz ZSRR, prezes międzynarodowego stowarzyszenia «Ziemia i kosmonautyka», pułkownik rezerwowy
Grishin Sergei Anatolievich
Prezes spółki holdingowej "Nowotrans", były wiceminister Ministerstwa Kolei Federacji Rosyjskiej (2000-2002)
Orlov Mikhail Aleksandrovich
Profesor, doktor nauk technicznych w zakresie dwóch specjalności (urządzenia techniki komputerowej i projektowanie wspomagane komputerowo), współzałożyciel i kierownik naukowy Akademii Modern TRIZ.
Państwowy Komitet Kinematografii
Rosyjski Fundusz
Pokoju
Jednym z inwestorów
możesz zostać akurat Ty
twórca skyway
Yunitski Anatolii Eduardovich
Rosyjski naukowiec, wynalazca i przedsiębiorca
Autor i projektant generalny strunowej technologii SkyWay
Kierownik dwóch projektów Organizacji Narodów Zjednoczonych
Członek Federacji Kosmonautyki ZSRR
Autor ponad 140 wynalazków
Autor 18 monografii i ponad 200 prac naukowych
Prezes grupy firm SkyWay

SKY WAY CAPITAL – WYPRZEDZAJĄC CZAS!

  • 2013 rok: mniej niż 10 partnerów
  • 2015 rok: ponad 10 000 partnerów
  • 2018 rok: ponad 250 000 inwestorów i partnerów
  • Dyskonto
  • Ilość projektów celowych i Twoje przyszłe zyski, czerpane z nich, rosną gwałtownie.
  • Dzisiaj inwestycje, przewidywane tylko dla dużych inwestorów, są dostępne również dla Ciebie
  • Pozostało minimum czasu do zamknięcia możliwości finansowania grupy firm SkyWay

Dlaczego inwestowanie pieniędzy w SKY WAY jest opłacalne?

Выгодное вложение
Zyskowna alokacja środków finansowych Nabywasz udziały w firmie z dyskontem obniżającym do kilkuset razy ich potencjalną wartość nominalną, a po wprowadzeniu firmy na rynek światowy teoretycznie będziesz mógł/mogła osiągnąć o wiele większy zysk, do tysiąc procent i więcej
Интеллектуальная собственность
Własność intelektualna Każdy partner posiada prawo wyłączne do technologii transportu strunowego, której wartość, oszacowana przez niezależnych ekspertów, wynosi 400 867 433 000 $
Пожизненные дивиденды
Dożywotnie dywidendy Z każdego projektu, zrealizowanego przez firmę, uzyskasz dochód odpowiadający liczbie nabytych przez Ciebie udziałów
Совладение корпорацией
Współwłasność korporacji światowej Nabywając udziały w firmie, stajesz się współwłaścicielem jednej z największych korporacji transportowych XXI wieku
Zostaw swoje dane, a zaprosimy Cię na bezpłatne
online-wydarzenia dotyczące inwestowania w technologię SkyWay
Patenty i nagrody SkyWay

Powiększ

Patent Federacji Rosyjskiej № 2211890

Powiększ

Patent euroazjatycki na wynalazek № 005534

Powiększ

Patent Federacji Rosyjskiej № 2475386

Powiększ

Dyplom SkyWay EXPO 2014

Powiększ

Patent Federacji Rosyjskiej № 2325293

Powiększ

Dyplom Spółki z o.o «Strunowy Transport Yunitskiego»

Powiększ

Patent Federacji Rosyjskiej № 2475387

Powiększ

Patent Federacji Rosyjskiej № 2324612
Opinie naszych partnerów
Отзыв 1
Отзыв 2
Отзыв 3

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszych bezpłatnych webinariach, podczas których możesz dowiedzieć się więcej na temat technologii SkyWay i zadać interesujące Cię pytania