Współpraca

Współpraca

Pracujesz, zarabiasz.  Ale czy dostajesz też prezenty od swojego pracodawcy?  Moja praca dostarcza mi prezentów  cały czas . I nie pracuje cały dzień. Podwyżki sam  sobie daje. Bo  jestem swoim szefem. Chcesz tak ze  mną pracować?  Zapraszam do współpracy. Pracujesz ok 30 godzin tygodniowo chociaż to jest sprawa indywidualna.  Na starcie zarabiasz z prowizji jeżeli nie masz kasy na inwestowanie . Zarobki zależą od Twojego zaangażowania. Potrzebujesz laptop i dostęp do internetu, chęci do pracy i zmiany swojego życia na lepsze. Otrzymujesz: opracowany, gotowy system stopniowego dochodzenia do coraz wyższych poziomów , darmowe szkolenia online i off-line. Pomoc i wsparcie na każdym etapie pracy. Jeżeli jesteś zainteresowana/ zainteresowany  to napisz do mnie lub zadzwoń . Praca dorywcza lub stała,  twój wybór .  Praca od zaraz  !!!!  To zależy tylko od ciebie ile będziesz zarabiał .

Poszukiwani ludzie z wyobraźnią.

Poszukiwani  ludzie z wizją.

Współpracuję z partnerami sprawdzonymi  i o dobrej renomie .

Poszukuję doświadczonych menadżerów  oraz  inwestorów ,  praca w domu .

Dla osób z mniejszym doświadczeniem służę radą i własną wiedzą (wiedzą praktyczną).

Jeżeli jesteś specjalistą również możesz z Michael Digital  osiągnąć sukces.

REWELACYJNY SUV !!!

DLACZEGO NIE ??? ZMIEŃ GORSZE NAS PORSCHE!!!
REWELACYJNY SUV !!!
NOWY NISSAN X-TRAIL
👉👉👉za 1699 netto miesięcznie👈👈👈
0% wpłaty
umowa na 36miesiecy
Limit 20 tys. rocznie
pierwszy serwis w cenie,
najbogatsza wersja TEKNA
manualna lub automatyczna skrzynia biegów
silnik 2.0 dci 177KM
🏎️🏎️🏎️🏎️🏎️🏎️🏎️🏎️🏎️🏎️🏎️🏎️🏎️🏎️🏎️🏎️🏎️🏎️🏎️🏎️🏎️🏎️🏎️🏎️
Cena katalogowa 179 650 brutto
-MEGA RABAT -34 134 pln !!!
Cena Concept4you 145 516 brutto

Oferta samochodu Skoda

Rewelacja!

REWELACYJNA CENA !!!
Nowa
Skoda Fabia 1.0 Mpi 75KM Activ
👉👉za 651 netto miesięcznie🔝🔝🔝
🏎️0%wpłaty
🏎️umowa 36 miesięcy z możliwością wykupu
🏎️Limit 20tys .km -można zwiększyć.
Cena Katalogowa 46 800 pln
👉👉👉👉Cena Concept4you 41 630 pln brutto👈👈👈

  

 

Niezależność finansowa

„[…] Zapewne słyszałeś o ludziach, którzy są niezależni finansowo. Możliwe też, że czytałeś już coś na ten temat w prasie. A nawet może znasz kogoś, kto ma pieniądze i jest niezależny?

Ale czy każdy, kto ma pieniądze, jest niezależny finansowo? Czy ten, kto demonstracyjnie wydaje, rzeczywiście jest niezależny? Wydawać by się mogło, że tak…

Jak wielu wyobraża sobie niezależność finansową?

Wiele osób swoje wyobrażenie na temat niezależności kształtuje na podstawie medialnych doniesień na temat życia różnych ekscentryków. Prasa brukowa i wszelakie kolorowe tabloidy najchętniej donoszą zainteresowanym o ekscesach gwiazd filmu lub muzyki. Możemy wyczytać, że ktoś ma prywatne ZOO albo kilkadziesiąt samochodów marki Rolls­-Royce, zamawia do łazienki kwiaty za kilkanaście tysięcy funtów dziennie lub wydaje pieniądze na kąpiel w szampanie, buduje kort tenisowy na 150. piętrze wieży albo jeździ samochodem o karoserii ze srebra.

Niezależność finansową można rozumieć właśnie tak w potocznym ujęciu i jest to niekontrolowany i najczęściej mało rozsądny, ale za to bardzo ekscentryczny sposób wydawania dużej ilości pieniędzy. Mit na temat niezależności jest szeroko rozpowszechniony w społeczeństwie. Przekonania są następujące. Niezależnym jest ten:

kto może wydawać pieniądze na wszystkie swoje zachcianki,
nie musi liczyć się z kosztami, 
nie patrzy na ceny, 
może kupić, co tylko zechce, 
może kupować w dowolnych ilościach, 
może jeździć najdroższymi samochodami, 
może jadać w najlepszych restauracjach, 
może sypiać w najdroższych hotelach, 
może nosić najdroższe ubrania, 
może korzystać z najdroższej biżuterii, 
może używać najlepszych i najnowocześniejszych gadżetów technicznych,
ma tyle pieniędzy, że nie jest w stanie ich wydać. 

Niewątpliwie, są to ludzie, którzy wydają duże sumy pieniędzy, i jest to także niezaprzeczalna prawda. Bardzo często też jednak pojawiają się informacje, że ekscentryczny styl życia doprowadził bądź to do konfliktu z prawem, bądź zadłużenia się i wtedy okazuje się, że bohaterowie nie mają już majątku. Zapewne nie chciałbyś być w takiej sytuacji, jakkolwiek sam proces dochodzenia do niej może być zapewne całkiem przyjemny…

Mit niezależności finansowej

Popularne przekonanie, że ekscentryczne i niekontrolowane wydawanie pieniędzy stanowi wyraz prawdziwej niezależności finansowej.

Czym jest niezależność finansowa?

Jest jeszcze inny sposób rozumienia niezależności finansowej. Mówi nam o sposobie finansowania naszego życia. O sposobie pokrywania kosztów. O tym, skąd i jak bierzemy pieniądze.

Definicja

Niezależność finansowa to sytuacja, w której ktoś ma miesięczne przychody finansowe z własnych inwestycji w wysokości równej miesięcznym kosztom życia lub większej. Innymi słowy, ten, kto może żyć bez konieczności pracy — jest niezależny finansowo, ponieważ żyje z własnego kapitału.

Zarządzanie pieniędzmi

Czy to jest możliwe? Przecież wszyscy muszą pracować, żeby się utrzymywać. No właśnie, że jest to możliwe. Jeżeli dokonasz w życiu odpowiednich wyborów, to możesz stworzyć sobie taką sytuację, w której nie będziesz pracować na utrzymanie. Będziesz się utrzymywać z własnych dochodów kapitałowych. Będziesz żyć z kapitału, a nie z własnej pracy.

Niemcy mają takie przysłowie, że większość ludzi żyje z ręki do ust. Oznacza to, że to, co wytworzy pracą własnych rąk, musi przeznaczyć na utrzymanie siebie lub przeznacza natychmiast na konsumpcję.

Definicja

Nowoczesne ubóstwo na wysokim poziomie finansowym to styl życia, w którym obracasz dużymi kwotami miesięcznie lub rocznie i nie jesteś w stanie zachować części tych pieniędzy. Przepływają jedynie przez twoje ręce, a ty wszystkie wydajesz. Jeżeli skończy się dopływ i przepływ pieniędzy – nie masz nic i najprawdopodobniej stracisz też to, co obecnie użytkujesz. Po czym możesz poznać, że toczysz się po równi pochyłej w kierunku katastrofy finansowej?

Sytuacja jest łatwa do zdiagnozowania, ponieważ wystarczy, abyś przyjrzał się temu, co robisz na co dzień. W Twoich codziennych zachowaniach, decyzjach finansowych, wyborach, które podejmujesz każdego dnia, zaprogramowany jest albo sukces finansowy, albo finansowa katastrofa. Szczególnie jeśli w to nie wierzysz, albo nie chcesz o tym myśleć — tak jest.

Jeżeli:

unikasz zagadnień finansowych, 
nie kontrolujesz swoich finansów, 
nie znasz struktury wydatków, 
uważasz, że wiedza finansowa jest trudna, 
nie rozumiesz mechanizmów finansowych, 
łudzisz się, że poukłada się samo, 
opierasz swoje życie finansowe na decyzjach partnera,
zamiast specjalisty słuchasz porad koleżanki, kolegi, szwagra, sąsiada,
łudzisz się, że zawsze będziesz mieć dobrze płatną pracę,
myślisz, że o Twoją przyszłość finansową zadba rząd lub parlament,
nie inwestujesz regularnie, 
korzystasz nieświadomie z produktów finansowych, 

to jesteś na bardzo dobrej drodze do finansowej katastrofy. Jak to mawiał Grek Zorba — „to taka piękna katastrofa”. Czeka na Ciebie cierpliwie i któregoś dnia…

Prawdopodobnie korzystałeś już z różnych produktów i usług. Podejmowałeś różne decyzje finansowe lub działania powodujące finansowe konsekwencje. Z naszych szacunków wynika, że przeciętny niezorientowany użytkownik usług rynku finansowego traci na skutek nieumiejętnego korzystania kilkaset tysięcy złotych. To skutki i efekty niewłaściwych decyzji finansowych, braku wiedzy i umiejętności. Kilkaset tysięcy — tak w przedziale 300 000–600 000 zł.

Dla jednych to może dużo, dla innych mało. Ale każdy chyba powie, że lepiej mieć na koncie 500 000 zł, niż ich nie mieć. Katastrofa finansowa to sytuacja, w której:

Nie kontrolujesz swoich finansów.
Nie masz płynności finansowej.
Nie masz zdolności kredytowej.
Tracisz na swoich decyzjach finansowych.
Kręcisz się w miejscu ze swoimi finansami.
Nie rozwijasz swojej wartości netto.
Zwiększasz swój poziom zadłużenia.
Unikasz analizy finansowej własnej sytuacji.

Jeżeli chociaż jeden z tych elementów występuje, to mamy katastrofę finansową w finansach osobistych.

Droga do wolności finansowej

9 kroków do zmiany własnego życia finansowego

Ta książka z pewnością Ci w tym pomoże. Dowiesz się z niej, co możesz zrobić, aby być niezależnym finansowo. Przejdziemy przez wszystkie konieczne kroki i nauczysz się podstawowych działań:

Tych kroków jest tylko 9:

Co to jest niezależność finansowa?
Czego poszukujesz i pragniesz w życiu?
Gdzie i w jakim punkcie jesteś?
Co możesz zrobić, żeby wyjść z długów?
Jakie plany powinieneś robić?
Jak możesz wprowadzić je w życie?
Skąd masz wiedzieć, że idzie dobrze?
Kiedy osiągniesz niezależność finansową?
Co zrobisz jako światły milioner?

Krok 1. Co tak naprawdę myślisz o dobrobycie?

Podstawą do zdobycia niezależności finansowej jest uświadomienie sobie własnych przekonań dotyczących bogactwa i pieniędzy. Należy odkryć swój typ rozumienia pieniędzy i posługiwania się nimi.

Krok 2. Czego poszukujesz i pragniesz w życiu?

Jeżeli masz do czegoś dojść, to w tym kierunku powinieneś dążyć. Jeśli chcesz być dobrym tancerzem, to musisz tańczyć, od samego oglądania Tańca z Gwiazdami pewnie się tego nie nauczysz. Aby zdobyć trwałą niezależność finansową, należy interesować się zagadnieniami finansowymi i w tym kierunku kształcić, co właśnie robisz, czytając tę książkę.

Krok 3. Gdzie i w jakim punkcie jesteś?

Amerykanie mają takie przysłowie, że wszystkie drogi prowadzą do Nashville, a w Europie mawia się, że do Rzymu. Żeby określić kierunek drogi, trzeba jednak wiedzieć, gdzie się znajdujemy. W Twoim życiu finansowym wszystko jest możliwe, ale musisz wiedzieć, od czego zaczynasz, gdzie i w jakim punkcie jesteś. Analiza Twoich finansów oraz obliczenie wszystkich podstawowych wskaźników pozwoli Ci precyzyjnie określić czas i sposób Twojej podróży do niezależności finansowej.

Krok 4. Co możesz zrobić, żeby wyjść z długów?

Możliwe jest, że nie masz żadnych kredytów i wszystko finansujesz sam. Tacy ludzie też się zdarzają. Kredyt nie jest zły, tylko Twój sposób korzystania z niego jest lub może być dla Ciebie zły. Należy korzystać z kapitałów obcych, ale po to, aby tworzyć sobie dźwignie finansowe. Jeżeli masz sensownie funkcjonujące zadłużenie — to wszystko jest w porządku. Gorzej, jeżeli jesteś zanadto zadłużony. Podstawowym elementem tworzenia niezależności finansowej jest wyjście z długów. Aby w kieszeni coś Ci zostawało — musisz najpierw zatkać wszystkie dziury, którymi pieniądze wypadają.

Krok 5. Jakie plany powinieneś robić?

Jak już określiłeś, gdzie jesteś i dokąd chcesz iść, należy zrobić plany podróży. Musisz wiedzieć, jakie dobra w życiu zamierzasz osiągnąć oraz jakie finanse będą wymagane. Musisz wiedzieć, ile potrzebujesz na utrzymanie. Masz pewnie pomysły dotyczące zarówno bliskiej przyszłości, jak i tej dalszej. Aby zrealizować własne plany — trzeba je najpierw mieć.

Krok 6. Jak możesz wprowadzić je w życie?

Plan to nie tylko tzw. myślenie życzeniowe — czyli co chciałbym. To także droga do zrealizowania tego planu. Jeżeli np. w ciągu 5 lat chciałbyś zostać milionerem, a możesz do tego wykorzystać Superfundusz Inwestycyjny ze stopą zwrotu 12% w skali roku, to musiałbyś miesięcznie inwestować 12 123,22 zł. Stać Cię na regularne miesięczne inwestycje na poziomie 12 000 zł? Jeżeli nie — to musisz urealnić Twoje plany, czyli znaleźć inne warianty na miarę Twoich możliwości. Tylko wtedy będą miały sens.

Krok 7. Skąd masz wiedzieć, że idzie dobrze?

Nawet wytrawny kierowca spogląda czasem na drogowskaz, żeby sprawdzić, czy dobrze jedzie. Ty też musisz wiedzieć, czy ze swoimi finansami udajesz się we właściwym kierunku. Dlatego potrzebny Ci jest system kontroli. Co jakiś czas musisz spoglądać na różne wskaźniki finansowe Twojej sytuacji finansowej, np. na poziom zadłużenia, i analizować je.

Krok 8. Kiedy osiągniesz niezależność finansową?

Gdy zdefiniujesz poziom swoich oczekiwań, to łatwo zauważysz, czy osiągnąłeś to, czego szukasz, czy też nie. Jeżeli nie masz żadnych danych w cyfrach, to skąd masz wiedzieć, czy już jest tyle, ile zakładasz, czy też nie? Zawsze będziesz w sytuacji, w której wielu będzie Ci zazdrościć, że już tyle masz. Ale również i Ty możesz zazdrościć innym, że mają więcej. Dlatego ważne jest, żebyś wiedział, ile dokładnie chcesz osiągnąć i mieć!

Krok 9. Co zrobisz jako światły milioner?

Noblesse oblige — czyli szlachectwo zobowiązuje, jak mawiają bracia Francuzi. Jeżeli zatem chcesz wejść do klubu zamożnych i światłych — zastanów się, jak będziesz pomagał innym, aby znaleźli się w tym samym miejscu. Świat nie przepada za sknerami — wiesz to dobrze i z Opowieści Wigilijnej, i z molierowskiego Skąpca, i wielu innych źródeł. Ale za to wiele zawdzięcza osobom zamożnym, które okazały szlachetną stronę swojej natury. Czy możliwa byłaby Nagroda Nobla, gdyby poczciwy Alfred był sknerą i skąpcem? Pewnie nie. Ale też nie byłaby możliwa, gdyby Alfred był zgorzkniałym i biedującym intelektualistą bez pieniędzy.

Dobre i szlachetne rzeczy rodzą się tylko z bogactwa materialnego i bogactwa ducha. Samym duchem nie osiągniesz nic, tak jak pazerność i chciwość w negatywnym znaczeniu prowadzi raczej do katastrofy życiowej. Wszechświat nie sprzyja chciwym, nieuczciwym złośliwym, choć powierzchownie możemy sądzić, że jest wprost przeciwnie. Pomaga uczciwym, wielkodusznym, cnotliwym. (James Allen)

Jeśli zaczniesz stosować powyższe kroki, osiągniesz niezależność finansową. Będziesz mógł mierzyć swoją niezależność właściwą miarą — czasem.

Definicja

Miarą niezależności finansowej jest czas. Chodzi tu o okres, przez jaki możesz utrzymywać się, nie pracując i nie zdobywając nowych pieniędzy. Wielkość konta, czyli ilość środków na nim, nie ma tu znaczenia w cyfrach absolutnych. Sens ma jedynie rozpatrywanie wszystkiego w szerokim kontekście przepływów miesięcznych.

Ewa ma na koncie 1 200 000 zł, a Jola tylko 360 000 zł. Obydwa konta dają rocznie 10% odsetek. Ewa ma rocznie 120 000 zł odsetek, a Jola tylko 36 000 zł odsetek. Która z nich jest bogatsza? Od razu widać, że Ewa, prawda? Dodajmy drugą informację:Jola potrzebuje 3000 zł miesięcznie na życie, a Ewa ma miesięczne koszty na poziomie 97 000 zł. A teraz odpowiedz sobie na dwa zasadnicze pytania: W jakiej sytuacji wolałbyś się znaleźć — Ewy czy Joli? Co się stanie, jeżeli z powodów różnych obie panie przestaną zarabiać? Jak widzisz, Ewa już po roku wpadnie w niezłe tarapaty, bo zużywa ponad 8% swojego majątku miesięcznie, podczas gdy Jola w ogóle go nie narusza.

Rozumiesz już, dlaczego niezależność finansowa jest mierzona czasem, a nie stanem konta?”.

Firma wee.com

Wee.com AG pozycjonuje się jako europejski twórca innowacyjnych modeli biznesowych fintech. W tym kontekście firma inwestuje w obiecujące spółki fintech działające na wczesnym i średnim okresie.
Celem firmy jest pozycjonowanie się jako jeden z wiodących inwestorów i inwestorów venture capital na tym rynku, który oferuje wiele możliwości.

Firma nieustannie poszukuje obiecujących startupów fintech, które uzupełnią obecne portfolio. Firma koncentruje się na niemieckojęzycznej Europie, gdzie zarząd ma dobrą sieć ze znanymi interesariuszami.
deska
Wolfgang_Maute_RBG_klein
Dr. Wolfgang Maute
Przewodniczący Rady Dyrektorów
Urodzony w 1958 r. W Szwajcarii

Dr. Iur. HSG, LL.M. (Międzynarodowe opodatkowanie), dypl. Specjalista ds. Podatków, WPRyb

Niewykonawczy członek Rady Dyrektorów od stycznia 2017 r.

Wieloletnie doświadczenie eksperta podatkowego i konsultanta zarządzania, redaktora naczelnego czasopisma podatkowego, specjalisty i wykładowcy.

Główne działania mieszczą się w zakresie zdolności strukturyzacji pod uwagę bezpieczeństwa zasobów, ochrony aktywów i majątku spadkowego, która specjalizuje się w krajach niemieckojęzycznych, a także przejęcia funkcji narządów jako aktywny administracyjna lub powierników.
Michael Wild
Członek zarządu
Urodzony w 1964 r., Niemiecki

Prawnik biznesowy, przedsiębiorca

Niewykonawczy członek Rady Dyrektorów od stycznia 2017 r.

Wiele lat doświadczenia jako doradca prawa gospodarczego dla małych i średnich przedsiębiorstw 1990 do 1996 jako współpracownik w firmie prawniczej firmie od 1996 roku jako prawnik w Monachium.

Główne obszary działalności to doradztwo i reprezentacja organów zarządzających przedsiębiorstw, a także wsparcie korporacji w kontekście walnych zgromadzeń.

Od 1995 r. Partner zarządzający w firmie w Austrii.

Wee Pozytywne na Facebook

wee_pozytywne
obraz3

Prezentacja programu Wee

weeconomy-profity

Zapraszam wszystkich na Prezentację Programu Wee

Miejsce : Online

Na spotkaniu dowiecie się jakie rozwiązania przynosi Program Wee

Znajdziecie odpowiedzi na takie pytania jak :

Czy wiecie Państwo ilu klientów zawita w waszej firmie ???

Czy masz kartę stałego klienta ???

Co powinna dawać klientowi i punktowi handlowemu taka karta by była najlepsza na rynku ????

Jakie macie Państwo narzędzia aby dotrzeć ze swoją ofertą do klientów i biznesu lokalnie , krajowo oraz globalnie ????

Jak Państwa biznes reklamują Państwa klienci i ich społeczność na rynku lokalnym, krajowym i globalnym ????

Kto Państwu płaci za korzyści, które dostają Państwa klienci w innych Biznesach (lokalnie, krajowo i globalnie) ????

Ile jest Pan/Pani w stanie zapłacić  za przyprowadzenie nowego klienta ????

Jakie znane są Państwu Sposoby pozyskiwania klienta ?????

Jak skutecznie rywalizować z konkurencja ?????

Jakie narzędzia używacie Państwo aby odnieść  sukces ????

Jaką macie Państwo receptę na zwiazanie klienta z firmą ????

Lojalni i ci inni, czyli rzecz o konsumentach???

Innowacyjne rozwiazania dla biznesu????

Pokonaj konkurencję ????

Jakich materialów reklamowych używacie Państwo w waszej firmie ???

Czy zapłaci Pan/Pani za przyprowadzenie nowego klienta?????

Chcesz zostać  zauważonym????

Czy lubicie Państwo oszczędzać ????

Jakie macie Państwo narzędzia reklamowe aby pozyskać bazę danych klientów bez kosztów lokalnie,

krajowo i  globalnie ????

PEŁNA OFERTA PROGRAMU                                  ZAPISZ SIĘ NA PREZENTACE

Wee to pieniądze zamiast punktów

logowee1

         wee to pieniądze zamiast punktów! Polscy klienci będą zachwyceni

47 proc. dorosłych Polaków korzysta z programów lojalnościowych. Najbardziej cenią w nich rabaty i zniżki. Jednak 99 proc. systemów bonusowych wymaga zbierania punktów, a konsumentom najbardziej zależy na gotówce – wynika z badań ARC Rynek i Opinia. Ich oczekiwania spełnia wee! To pierwsze rozwiązanie cashback, w którym zamiast wymieniać wirtualne punkciki na premie, bezpośrednio w trakcie zakupów oszczędza się pieniądze! Sam się o tym przekonałem, teraz czas na Ciebie!

Punkty do lamusa, pieniądze na konto!

Systemy bonusowe to świetne rozwiązanie zarówno dla klientów, jak i firm. Konsumenci zyskują rabaty i zniżki, a przedsiębiorstwa zwiększają rozpoznawalność oraz budują lojalność odbiorców. Aż 38 proc. Polaków korzystających z programów premiowych deklaruje, że uczestniczy w nich bardzo aktywnie (zna dokładną liczbę punktów zgromadzonych na swoim koncie).

Jednak punkty to za mało! W badaniach przeprowadzanych przez ARC Rynek i Opinia coraz więcej klientów wskazuje, iż najbardziej zależy im na żywej gotówce. Dzięki wee otrzymają taką możliwość – pieniądze zamiast punktów!

Znaczenie lojalności klienta firmy

Choć są w mniejszości – stanowią podstawę działalności dla każdego przedsiębiorstwa i zapewniają mu stałe dochody. To najważniejsza ze wszystkich grupa konsumentów, którzy są lojalni jednej marce. Zawsze kupują oni produkty tej samej marki i są odporni na reklamy zachęcające ich do zmiany tego nawyku. Inną grupą konsumentów są ci, którzy często zmieniają marki. Zazwyczaj mają oni kilka ulubionych marek, z których korzystają naprzemiennie. W ten sposób korzystają z kilku sprawdzonych marek, a jednocześnie mogą się cieszyć co jakiś czas drobną odmianą. Dość specyficzną grupą konsumentów są klienci, którzy korzystają z okazji. Chociaż mają oni zazwyczaj kilka swych ulubionych marek, kupują to, co akurat jest w najbardziej atrakcyjnej cenie. Klienci tacy nie zawsze kierują się dobrą opinią marki, lecz takimi okazjami, jak konkursy, loterie promocyjne czy atrakcyjne rabaty.

Jeszcze inną grupą konsumentów są ci, którzy podczas zakupów nie zwracają uwagi na markę, lecz koncentrują się na cenie. Klienci tacy zazwyczaj wybierają produkty najtańsze. Są też oczywiście i tacy klienci, którzy nie korzystają z produktów dostępnych pod daną marką. W przypadku producentów kosmetyków dla dzieci mogą to być np. osoby nie posiadające potomstwa, które produktami danej marki nie są zainteresowani i nie odczuwają potrzeby ich posiadania.

Czym jest Wee ???

logowee1

Wee czyni różnicę

Wee nie jest kolejnym systemem bonusowym, który różni się w zaledwie niewielkim stopniu od tych już znanych – wee jest całkowicie nowym systemem. Zasługuje on w pełni na miano systemu cashback. W ramach wee kliencinie zbierają punktów na premie, ale podczas zakupów oszczędzają żywą gotówkę. I to przede wszystkim kupując u lokalnych sprzedawców i usługodawców. Do sieci wee należy jednak także wiele sklepów internetowych. Należą do niej także duże, znane sieci handlowe. Już teraz wee jest dostępne u wielu lokalnych punktów handlowo-usługowych w 24 krajach, w tym ponad dziesięciu krajach Europy, i z każdym dniem zwiększa swój zasięg. Obecnie startuje duża kampania marketingowa w 9 krajach Europy. 18 grudnia startuje międzynarodowa kampania TV, w ramach której wyświetlonych zostanie 20 000 spotów. Dla tych, którzy chcą się zarejestrować lub uzyskać informacje: www.wee.com

1 euro za każde wee

Komu jest potrzebny jeszcze jeden toster lub termos? wee nie narzuca klientom, co mają otrzymać. Dostają oni od wee żywą gotówkę i mogą oszczędzać już przy dokonywaniu płatności przy kasie. Każde wee odpowiada przy tym jednemu euro – w zależności od waluty krajowej. Zgromadzone środki wee można rozliczyć przy następnych zakupach w sklepie detalicznym lub podczas wizyty u fryzjera. Kto chce, może pobrać zgromadzone środki bezpośrednio.

Wee działa tak prosto

Sprzedawców i usługodawców, którzy uczestniczą w systemie wee, znaleźć można na stronie internetowej www.wee.com. Można na niej także wyszukiwać określone produkty lub oferty. Przy dokonywaniu płatności na koncie klienta zapisywane są środki wee. Ma to miejsce poprzez zeskanowanie kodu QR za pomocą aplikacji w smartfonie lub poprzez kartę klienta. Ponadto aplikacja weeApp jest w stanie dostarczyć na telefon komórkowy interesujące oferty dobrane w sposób zindywidualizowany. Kto dokonuje zakupów online, zostanie przekierowany do sklepu sprzedawcy; zapis środków wee na koncie dokonywany jest automatycznie.

Uczestnictwo jest oczywiście bezpłatne. Zgromadzone środki wee można wykorzystywać przez okres do 24 miesięcy, a wypłacać w ciągu 36 miesięcy. Dostęp do wykazu transakcji i stanu konta klienci mają w każdej chwili poprzez stronę internetową oraz aplikację.

Wee stanowi wsparcie dla handlu detalicznego

wee koncentruje się – inaczej niż większość znanych systemów bonusowych – nie tylko na dużych sieciach handlowych, ale w szczególności na lokalnym handlu detalicznym. wee powinno stanowić dla tej formy handlu doskonałą platformę do digitalizacji biznesowej. Szczególnie małe i średnie punkty handlowe i usługowe, postrzegają rynek online jako problematyczny i wymagający – wee oferuje im prosty, lecz i profesjonalny sposób wejścia na tenże rynek. Grupa przedsiębiorstw weeCONOMY dysponuje dużym doświadczeniem w zakresie doradztwa dla handlu detalicznego. Dzięki temu może ona wesprzeć punkty handlowo-usługowe i przedsiębiorstwa w sposób szybki i bezpośredni w prezentacji ich działalności na stronie internetowej wee oraz w aplikacji weeApp.

Co więcej wee oferuje sprzedawcom i usługodawcom możliwość stworzenia karty klienta z własnym brandingiem. Czy to butik, restauracja czy hotel – każde przedsiębiorstwo dzięki temu stale towarzyszy klientowi. Ponadto wee oferuje przedsiębiorstwom lub stowarzyszeniom możliwość realizacji programu motywacyjnego. Polega on na przekazywaniu pracownikom lub członkom kart wee z wcześniej zapisanymi na niej środkami wee do wykorzystania.

Wee oznacza korzyści dla wszystkich

Korzystając z wee można całkiem wygodnie oszczędzać – lokalnie i online. Ale nie tylko klienci i sprzedawcy detaliczni są beneficjentami wee. Poprzez wspieranie lokalnych sprzedawców i usługodawców wee stanowi skuteczny środek przeciwdziałający pustoszeniu centrów miast, na które się dziś często narzeka. Tak więc korzyści z wee odnoszą także ci, którzy nie uczestniczą w tym systemie. wee pomaga jeszcze jednej grupie: dzieciom w potrzebie. Stowarzyszenie pożytku publicznego weeCHARITY for kids wspiera dzieci na całym świecie znajdujące się w trudnej sytuacji losowej. Stowarzyszenie działa w sposób szybki i nieskomplikowany, oferując środki finansowe i rzeczowe.

O wee

wee jest systemem cashback, dzięki któremu klienci mogą faktycznie oszczędzać żywą gotówkę podczas codziennych zakupów. wee koncentruje się przy tym na lokalnym handlu detalicznym i usługowym. Rynek wee z jego zamkniętym obiegiem płatności dla klientów i punktów handlowych łączy handel online z handlem offline. Każda transakcja płatnicza podlega rozliczeniu, nie powstają przy tym żadne koszty ukryte. Zgromadzone środki wee można rozliczyć przy kolejnym zakupie lub zlecić wypłatę gotówki. Jedno wee odpowiada przy tym jednemu euro – w zależności od danej waluty krajowej. wee współpracuje z bankiem partnerskim w szczególności przy wypłacaniu, rozliczaniu środków oraz obrocie płatniczym.

Dalsze informacje można uzyskać na stronie www.wee.com.