IMP EUROPA – DOCHODY PASYWNE , PROJEKTY INWESTYCYJNE

MDNewsLetter

 

  Bardzo dobry biznes dla firm jak i osób prywatnych.  Tu zarabiasz nie tylko na udziałach ale co miesiąc z budowy swej grupy [ jeśli zechcesz ] Firma sprawdzona, pewna. Tu możesz zaprosić do biznesu każdą osobę, z 1 tys zł jak i z 1 mln zł. Tu się zawsze zarabia.  

Sfinansujemy Twój pomysł, biznes, damy pieniądze na rozwój firmy. Zainwestujemy w hale, nieruchomości komercyjne itp. projekty. Kontakt  732-634 -823  [ finansowanie poza IMP Europa ]
                                                       

Firmy otrzymują za dowolny wykupiony pakiet fakturę.    

Istotna informacja. Firma IMP Europa posiada licencję bankową w Dubaju. Czyli możesz tu inwestować dowolne sumy, nawet do 1 mln zł bez żadnego ryzyka. 

UWAGA -----  Dla tych co chcą mieć wyłącznie dochód pasywny - średnio 75 % do 110 % Wpłacasz dowolną sumę za którą otrzymujesz udziały firmy. Nic więcej nie musisz tu robić.  

Budujesz dom, chcesz kupić mieszkanie, samochód itp. Tu masz zapewniony autentyczny dochód. Po prostu dzwoń, wytłumaczę konkretnie - 732-634 -823 

    Międzynarodowy fundusz umożliwiający uzyskanie środków na rozwój biznesu, czy realizację projektu biznesowego. Tak w Polsce jak i w każdym innym miejscu. Wysokość finansowania według potrzeb.   Też konkretny biznes.

IMP Europa ma dochody z udziałów w setkach firm od 35 % wzwyż. Daje pieniądze na budowę tych fabryk itp. Powiększając tym samy sobie dochody. Dodatkowo własną kopalnię kryptowalut i inne. Gwarantuje to nam zawsze wypłacenie ' dywident '

To również zintegrowana platforma cyfrowa umożliwjająca firmom nieograniczone możliwości zbytu usług, produktów i towarów na dowolne rynki międzynarodowe. Zapewniamy zrównoważony rozwój firm będących naszymi partnerami.

Z możliwości inwestycyjnych jakie daje firma IMP Europe mogą korzystać zarówno Osoby Prywatne jak i Firmy posiadające nadwyżki kapitału.
Paleta rodzajów inwestycji oraz rozwoju współpracy jest taka sama w obu przypadkach.

Jednak Firmy przy wyborze pakietów i opłacie za nie, uzyskują jako podmioty gospodarcze zwolnienie z VAT i płacą tylko wartość netto na fakturze za pakiet inwestycyjny.
Otrzymują f-rę VAT z IMP Slovakia ( docelowo - już w maju - ze spółki szwajcarskiej) mogą wliczyć ją do kosztów działalności jako wydatki firmy.

Po  zakończeniu programu inwestycji ( minimum 1 rok) i wycofaniu środków z IMP na konto firmowe otrzymują drugi dokument księgowy, odprowadzają należne podatki dochodowe.
Zysk uzyskany z takiej operacji jest zawsze o wiele większy niż to co oferują lokaty bankowe.

NOWA USUŁGA W IMP EUROPE:

 Finansowanie projektów biznesowych na ten rok orientacyjnie od września

   Na życzenie umożliwjam kontakt bezpośredni dla grup inwestorskich, osób biznesu. Z bezpośrednim przedstawicielem firmy na Europę, jak i z zarządem firmy GSA oraz IMP Europa.

 

1. PODSTAWOWA PREZENTACJA:
 

Nie musisz posiadać firmy aby tu zarabiać na udziałach. Średni dochód roczny od 65 do 110 %  Plus pieniądze które wypłacasz kiedy chcesz z budowy swej grupy. Za polecenie partnera 10 % Z dochodu binarnego 10 %  Plus inne bonusy.  Polecam - to stabilny i wieloletni biznes.

 Własna, jedna z największych kopalń kryptowalut. Własna kryptowaluta ' Makro ' Zabezpieczona w złocie jak i nieruchomościach.  Również ' bita ' w złocie. Tego nie ma żadna kopalnia.   

 
     Aby móc korzystać z funduszu w formie sfinansowania naszego pomysłu, biznesu to zostajemy partnerami biznesowymi. Nasz wkład musi wynosic 5 tys € aby móc starać się o sfinansowanie naszego biznesu. [ przygotowujemy sobie biznes plan w 2 językach, Polski i Angielski ] Możemy taką sumę wpłacić od razu, jak też zsumować ją z dowolnych wkładów czy z zarobionych pieniędzy w firmie. Te pieniądze są Twoje i od momentu wpłaty pracują na Ciebie codziennie - dając Ci w ciągu roku dochód czysto pasywny od 75 % do ok. 110 % rocznie. Czyli  Masz za nie wykupione ' udziały ' w firmie. 
 
 
      Pakiety w funduszu są od 300 € do 60 000 €

 

 

     Biorąc pod uwagę stały wzrost wartości udziałów, oraz kryptowaluty i rozwój funduszu, działa już w 170 krajach i ma udziały w ponad 300 firmach. Mamy tu pewność trwałego dochodu i możemy nasz wkład porównać do jednej z najlepszych i najbardziej opłacalnych lokat.
  Obecnie w Polsce już są realizowane projekty za miliony €. Można osobiście to sprawdzić. Kolega otrzymał na budowę fabryki 3.5 mln €. 
 

        Jeśli więc szukasz dobrego pewnego biznesu na lata to tu masz to co najlepsze. Masz kontakty z osobami biznesu, firmami, biurami doradczymi, księgowymi itp. to tu osiągniesz dochody jakie tylko chcesz. Pamiętaj - każdy partner ma znajome firmy, osoby. Biznes więc rozwija się nie jako automatycznie.  Fundusz zrzesza masę firm, buduje następne fabryki, hotele i inne.  Cały czas się rozwija, i dochodzą cały czas nowe możliwości.

 

  To biznes dla każdej osoby która chce osiągnąć niezależność finansową, nawet małym kosztem. Budując biznes, reinwestujac środki jesteś w stanie zgromadzić w funduszu sumę np. 20 tys €. A to już zapewni Ci dywidendę coroczną w wysokości ok. 80 tys zł. [ + jeszcze dochody z budowy grupy ] Ta suma pozwoli Tobie i Twej rodzinie na dostatnie życie. Wykorzystaj swoją szansę.

 

Wszelkie wpłaty poprzez kartę, bitcoin. Wypłaty w dowolnym momencie.


Opis biznesu -  https://drive.google.com/open?id=1zXU5-fuwkozE6qSU2-XBF00IwyZBjhB7 

 Prezentacja -- https://drive.google.com/open?id=1Lvh8qG9AiN4ojgWSdodyoF_gX1Gg0hMn

Kryptowaluta -  https://drive.google.com/open?id=13KykKQdizy9aCX0wDj5C4oZV_73j37Nc

Kopalnia kryptowalut -  https://drive.google.com/open?id=1ZNtbha_3OldJV3KwscJ5uyTZxUktXRdz

 Tu informacje na bierząco --  https://www.facebook.com/IMP.Poland/ 

 Link do rejestracji  -  https://www.impeurope.com/member_free?&SponsorId=EU08519309

Pomagam w rejestracji :

kontakt skype - michaelwmk273 ,

pozostawienie biletu w   Kontakt - MD Support

lub bezpośrednio tel : 732-634-823  i podam co i jak.

     Masz pytania - na życzenie dam Ci kontakt bezpośredni do przedstawiciela firmy na UE oraz Polskę. [ możliwość nawet osobistego kontaktu ] 

     Wszelkie informacje, obszerne materiały   Kontakt - M.D.SUPORT  z menu głównego tej witryny internetowej

 Z działań bieżących w IMP Europe:

- Usprawnienie wypłat poprzez BTC - jeśli dziś nalicza się nam prowizja natychmiast możemy zlecić wypłatę i następnego dnia BTC będzie na naszym koncie
- GSA przygotowuje wprowadzenie ICO nowej kryptowaluty która wchłonie Macro po debiucie, a jednocześnie zachowuje wszelkie zasady
backingu czyli zabezpieczenia w 60% w aktywach. Jednak skala działania i dostępności będzie dużo większa.
- Firma IMP obecnie wprowadza General Data Protection Regulation ("GDPR") czyli nasze RODO
- nastąpią zmiany w pakietach, minimalnym będzie wkrótce 540 € potem 1080, 2160, 5400. 
Będą to pakiety członkowskie w IMP / GSA.  
Oficjalnie znikną 21.600 oraz 54.000 ale będą dostępne na indywidualne życzenie klienta ( inwestora).
pakiet za 1080 bedzie ciut atrakcyjniejszy swym składem niż obecnie.
- robot tradingowy ma być przygotowany na koniec sierpnia, wówczas zapadnie decyzja o podłączeniu go do oferty.
- należy pamiętać by po rejestracji po opłaceniu konta podać zawsze nr portfela ETH nowej osoby . 
Potrzebny do naliczania wydobycia ETH jaki mamy w pakietach. 

Zgodnie z planami i strategią rozwoju działań GSA 
notujemy obecnie na giełdzie solidny wzrost wartości posiadanych udziałów OCF.
Po dopuszczeniu do obrotu i możliwości nabywania udziałów OCF  przez współpracowników z Chin
tak jak przewidywano zwiększył się popyt, tym samym ich wycena na giełdzie.  
Jest to główna wartość inwestycyjna w posiadanych pakietach. 

Od początku drugiego programu OCF czyli od 1.11.2017 - wzrost sięgnął 100%.
W czasie ostatnich 10 dni to już 25%.

Jednocześnie jest to nadal doskonały czas na rozpoczęcie inwestycji dla osób które do tej pory tego nie zrobiły lub
chcą powiększyć dotychczasowe pakiety.

Komentarze są wyłączone.