FOR DIRECT

GRUPA FOR DIRECT

Grupa For Direct to już nie tylko For Direct SRL na Dominikanie wraz z przedstawicielstwem w Polsce, to już nie tylko internetowy bank partnerski – to już grupa inwestycyjna na całym świecie.  Do tej pory mieliście Państwo informację o krótkoterminowych kredytach oferowanych przez firmę akcyjną SRL na Dominikanie.
To już przeszłość.  W ramach przedmiotu działalności For Direct SRL, a dokładniej w ramach pozyskiwania inwestycji na rozwój (o czym mamy prawo informować dzięki zezwoleniu KNF), informujemy o rozpoczęciu inwestycji w budowę 33 piętrowego wieżowca w samym centrum Santo Domingo pod którym planowana jest główna stacja metra w stolicy Dominikany.  To nie wszystko.  W ramach zezwoleń i koncesji wydanych przez urząd dominikański, rozpoczynamy import piwa czeskiego na Dominikanę oraz eksport rumu do Europy.  Jak zawsze 1/3 zysków przeznaczana jest na rozliczenie inwestycyjne naszych współudziałowców w banku partnerskim.
To dalej nie wszystko.  Grupa For Direct zakupiła 10% udziałów w licencjonowany transport wody z Europy (Słowacja) na półwysep arabski.
Również stworzyła się możliwość inwestycyjna na rynkach azjatyckich dzięki współpracy z firmą słowacką.  W dalszym etapie For Direct planuje wykupienie własnej licencji MasterCard do umożliwienia szybszego korzystania z wypłat i płatności elektronicznej.  Dodatkowo nasz zespół IT banku partnerskiego rozpoczął tworzenie własnego blockchain wraz z platformą płatniczą.  W przyszłym roku a najpóźniej za dwa lata, planowane jest otwarcie własnego banku stacjonarnego którego główna siedziba znajdzie się na parterze wieżowca w Santo Domingo.

WIĘCEJ  INFORMACJI

 

 For Direct

 Zapewnij bezpieczeństwo swoich pieniędzy .    Tu masz prostą drogę do miliona zł  - od Ciebie zależy czy z niej skorzystasz !  Zapraszam do zarabiania wraz z For.Direct możliwość zarabiania bez ograniczeń. Tu obojętnie jaka włożona suma pomnaża się w wyjątkowy sposób.  Tu spokojnie możesz lokować dowolne środki finansowe. Nikt nie powołany nie jest w stanie sprawdzić ile ich tu masz. For Direct jest niezależne od UE.  - [ nie ma tu ograniczeń, a pieniądze możesz wpłacać i wypłacać w dowolnym momencie ]  Aby poznać wszystko od środka wymagany jest kontakt skype.

Tu mamy połączenie walutą elektroniczną  Zapraszam do wyjatkowego  marketingu kryptowaluty DBCoin

 To wideo przedstawi Ci moc kryptowaluty cyfrowej DBCoin, jak z 250 PLN zarobic 25 000$

Wplacajac 270 PLN otrzymujemy 1000 hurtowych DBCoin, ktore zaczynaja zarabiac. 

For Direct płaci za polecanie  do 5.tego poziomu, zarejestrujesz sie do For Direct, darmowy certyfiakt, daje Ci 1000 hurtowych DBCoin jak i możliwości zarabiania pieniedzy z polecania For Direct
1.poziom 25%
2.poziom 2.5 %
3.poziom 4%
4.poziom  6%
5.poziom 12.5 %

Jak policzyć ile PLN potrzeba?
1000 jednostek hurtowych x 2,5 DOP = 2500 DOP
2500 (to jest 90% w s-account) dlatego / (podzielić ) na 90% = 2777,78 i to tez podzielić na oplatę za przewalutowanie.
2778 + 1.6% = 2822,45 DOP
To podzielić na kurs
2822,45 / 10,7854 = 261.70
W przybliżeniu 265 PLN teraz mamy pewność przekroczenia limitu 1000 jednostek hurtowych.

Pomagam w rejestracji :   

https://members.for.direct/en/sign/up/?accNo=7718034607&invite=

kontakt skype - michaelwmk273 ,

pozostawienie biletu w    Kontakt - MD Support ,

lub bezpośrednio tel : 732-634-823  i podam co i jak.

Komentarze są wyłączone.