ZAREJESTRUJ SIĘ W AKADEMI PRYWATNEGO INWESTORA , WIEDZA KLUCZEM DO SUKCESU Kliknij tutaj

 
Site Loader

Wobec mnóstwa przepisów i źródeł prawa nietrudno o dezorientację i podjęcie złego wyboru. Wówczas na wagę złota może się okazać dobry prawnik. Profesjonalna kancelaria prawnicza powinna dysponować zespołem prawników różnych specjalizacji, świadczących usługi z różnych dziedzin prawa. W takiej kancelarii uzyskasz kompleksową obsługę, od doradztwa prawnego, przez przygotowanie korespondencji procesowej po przedstawicielstwo strony przed sądem i innymi instytucjami.

W niektórych przypadkach wystarczy krótka porada prawna – np. przy wyborze formy opodatkowania czy uzyskania zwrotu VAT. Jednak jeśli Twoje położenie może mieć rozstrzygnięcie tylko na drodze sądowej, i nie ma szans na porozumienie polubowne, wówczas pomoc ekspertów z dziedziny prawa jest nieodzowna. Znają oni procedury sądowe oraz mają doświadczenie w pisaniu skutecznych pism procesowych.

Bez wizyty w sądzie nie obejdzie się przede wszystkim w sprawach o stwierdzenie nabycia spadku, uzyskanie nakazu zapłaty czy otrzymanie odszkodowania w wypadku komunikacyjnym bądź ustalenie alimentów. Każdy z tych przypadków wymaga innego trybu postępowania – np. nakaz zapłaty można uzyskać w trybie postępowania nakazowego ale też upominawczego (zależy to od wartości przedmiotu sporu). Pozew o rozwód jest rozpatrywany w trybie prawa rodzinnego.

Warto mieć świadomość że podstawą sukcesu sprawy jest umiejętne opisanie faktów oraz znajomość norm prawnych i generalnych reguł. Ponadto prawnicy muszą być na bieżąco z wszelkimi nowinkami w ustawodawstwie, które nie należą do rzadkości. Jeszcze pod koniec ubiegłego wieku ustaw było kilkadziesiąt, obecnie jest to ponad tysiąc, nie uwzględniając rozporządzeń. W naszej kancelarii doradztwo prawne uzyskasz od ekspertów z prawa cywilnego, karnego, podatkowego czy też gospodarczego lub prawa zamówień publicznych.Team prawników tworzą zarówno adwokaci jak i radcy prawni. Działamy również z profesjonalnym biurem tłumaczy przysięgłych, zatem z powodzeniem obsługujemy relacje cywilnoprawne między stronami z różnych państw.

Post Author: michaeldigital