ZAREJESTRUJ SIĘ W AKADEMI PRYWATNEGO INWESTORA , WIEDZA KLUCZEM DO SUKCESU Kliknij tutaj

 
Site Loader

CZYM RÓŻNIĄ SIĘ TOKENY SKYWAY OD PROGRAMU CRYPTOUNIT ?
Tokeny SkyWay i program CryptoUnit, ogłoszony niedawno przez zarząd funduszu SkyWay Invest Group – dwa niepowiązane ze sobą projekty. Jednak ze względu na ich równoległe uruchomienie, wielu zaczęło mylić je ze sobą. Aby uniknąć nieporozumień, opowiemy Państwu o różnicach między projektami.
28 lutego przedstawiciele funduszu inwestycyjnego SkyWay Invest Group ogłosili rozpoczęcie programu CryptoUnit. Informacja o tym jest zamieszczona na stronie internetowej funduszu. Projekt ma na celu zapewnienie uczestnikom «możliwości zostania współwłaścicielem, akcjonariuszem, udziałowcem Globalnego Funduszu Inwestycyjnego».
Ta inicjatywa nie jest bezpośrednio związana z emisją tokenów SkyWay i uruchomieniem własnej blockchain-platformy, które zostały zapowiedziane w październiku 2018 roku w ramach promocji «Reinwestycja i odkup udziałów». Jak wcześniej informowano, blockchain-platforma SkyWay ma stać się podstawą systemu gromadzenia danych, zarządzania i rozliczeń w ramach stworzonej globalnej sieci energetycznej i transportowej. Kompleksowy rozwój sieci TransNet zapewni kapitalizację tokenów, a ich posiadacze będą mogli otrzymywać dochody z projektów realizowanych w oparciu o technologie strunowe SkyWay».
Token SkyWay to uniwersalna jednostka rachunkowości finansowej i wymiany informacji między kompleksami transportowymi SkyWay, a także główny środek ich skutecznej integracji z innymi systemami infrastruktury i firmami, które je obsługują.
Wykorzystanie technologii blockchain, dzięki którym będzie realizowany obieg tokenów, umożliwi otwarty, weryfikowalny i bezpieczny sposób połączenia rozwiązań transportowych, komunikacji, zasilania, przepływu dokumentacji, wzajemnych rozliczeń za dostarczanie i konsumpcję usług oraz korzystanie z infrastruktury. W związku z tym wszystkie transakcje, począwszy od płacenia za przejazd środkami transportu SkyWay po otrzymywanie dywidend z realizacji projektów tworzonych w oparciu o technologię transportu strunowego, będą w przyszłości wykonywane za pomocą blockchain-technologii i tokenów SkyWay. W przyszłości posiadacze tokenów SkyWay będą mieli możliwość uczestniczenia w projektach celowych z określonym dyskontem na wejściu, co zagwarantuje wzrost wysokości dywidend w zależności od kwoty inwestycji w porównaniu z innymi uczestnikami. Swobodny obrót tokenami w procesie realizacji projektów celowych i funkcjonowania systemów transportowych tworzonych w ramach tych projektów zapewni ich kapitalizację i wzrost wartości rynkowej.Prace nad uruchomieniem blockchain-platformy SkyWay, jej integracją z gabinetem osobistym inwestora na stronie rsw-systems.com oraz wprowadzenie tokenów grupy spółek do swobodnego obrotu znajdują się obecnie w końcowej fazie. Termin początkowy został zmieniony ze względu na skalę programu i potrzebę uzyskania zatwierdzeń i opracowania dokumentów regulacyjnych na terytorium wielu krajów, w tym w Stanach Zjednoczonych, zgodnie z ich jurysdykcją których zostanie przeprowadzona STO (Security Token Offerings) dla pierwszych projektów celowych. Uruchomienie platformy odbędzie się w ciągu najbliższych kilku miesięcy.Prace nad uruchomieniem blockchain-platformy SkyWay, jej integracją z gabinetem osobistym inwestora na stronie rsw-systems.com oraz wprowadzenie tokenów grupy spółek do swobodnego obrotu znajdują się obecnie w końcowej fazie. Termin początkowy został zmieniony ze względu na skalę programu i potrzebę uzyskania zatwierdzeń i opracowania dokumentów regulacyjnych na terytorium wielu krajów, w tym w Stanach Zjednoczonych, zgodnie z ich jurysdykcją których zostanie przeprowadzona STO (Security Token Offerings) dla pierwszych projektów celowych. Uruchomienie platformy odbędzie się w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Post Author: michaeldigital