BITCLUBNETWORK – BITClUBPOOL

BitClub Pool

BitClubNetwork

Czym jest BitClub Network? Zanim odpowiemy sobie na to pytanie musimy najpierw zrozumieć czym jest BitCoin, który z BitClub Network jest ściśle powiązany. BitCoin jest kryptowalutą (walutą cyfrową), która powstała w 2009 roku i w przeciągu ostatnich ośmiu lat stała się najlepszą inwestycją na świecie. Dlaczego BitCoin stał się tak bardzo popularny? Powodów jest wiele, ale przedstawię Ci te najważniejsze

  • BitCoin jest bezpieczny! Sieć zbudowana jest w taki sposób, że nie da się jej ‚shackować’, ukraść, stworzyć sztucznych monet i wpuścić w obieg
  • BitCoin jest zabezpieczony przed inflacją! Wydobytych zostanie maksymalnie 21 milionów BTC. Nie można będzie ich ‚dodrukować’, jak to się dzieje w przypadku standardowych walut
  • BitCoin jest całkowicie zdecentralizowany. Oznacza to, że nie ma właściciela i nikt nim nie zarządza (bank, rządy). Nikt nie jest w stanie zamrozić Twoich środków, odebrać dostępu do portfela czy w jakikolwiek inny sposób ukraść Ci pieniędzy.
  • BitCoin jest anonimowy! Nie podpisujesz żadnych umów zakładając portfel, nie uzupełniasz swoich danych osobowych. Tworząc portfel dostajesz jedynie identyfikator, który znasz tylko Ty! Dodatkowo przy każdej transakcji tworzony jest specjalnie nowy unikalny kod, zatem nie wiadomo od kogo i do kogo płyną środki
  • BitCoin jest wygodny! Dostęp do swojego portfela uzyskujesz natychmiast poprzez stronę www lub aplikację w telefonie. Możesz nim płacić w wielu miejscach na świecie typu kawiarnia, restauracja, salon samochodowy oraz opłacać zakupy przez internet czy rachunki. Wszystko za pomocą kilku kliknięć!
  • BitCoin jest darmowy! Korzystanie z BitCoina nic nie kosztuje! Każda transakcja to koszt zaledwie kilku centów, w celu opłacenia utrzymania sieci. Możesz przesłać miliony dolarów z jednego końca świata na drugi w kilka minut, bez żadnych dodatkowych opłat!

Zacznij zarabiać na kopaniu kryptowalut, zostań górnikiem!

Wystarczy, że się zarejestrujesz i wybierzesz odpowiednią dla siebie pulę wydobywczą. Kopalnia ta działa od 2015 roku! Kopalnia znajduje się na Islandii (Keflavik).

ZARABIASZ CODZIENNIE!

Ile?

Nie wchodząc w szczegóły (można więcej reinwestować itp. oraz wydobycie Bitcoina jest ruchome, raz odrobine mniej, a raz trochę więcej) to dzienne zarobki przedstawiają się następująco:

UWAGA! PONIŻSZE DANE WYLICZYŁEM SAM NA PODSTAWIE MOICH OSTATNICH 3-MIESIĘCZNYCH ZAROBKÓW SPECJALNIE DLA WAS, ABY KAŻDY MÓGŁ ZOBACZYĆ JAK TO WYGLĄDA W PRAKTYCE 🙂

(oczywiście pozaokrąglałem co nieco bo to i tak jest zmienne więc nie ma sensu wyliczać tego co do setnych dolara)

W puli za 500$ - ok. 1$/dziennie

W puli za 1000$ - ok.  2$/dziennie

W puli za 2000$ - ok. 4$/dziennie

W puli za 3500$ - ok. 7$/dziennie

Powyżej przedstawione kwoty są przeliczane z Bitcoina, bo zarabiamy codziennie W BITCOINIE. To znaczy dla nas jeszcze jedno, że gdy nie wypłacamy często z Bitclub to jak te Bitcoiny tam sobie leżą.. to może się nagle okazać, że po miesiącu mamy nagle 2 razy więcej dolarów! 🙂 Dlaczego? Bo przecież ten Bitcoin, który się Tobie wydobywa to sam w sobie rośnie w cenie! Więc należy mieć to na uwadze 🙂

Co zrobić aby zarabiać więcej?

NALEŻY PAMIĘTAĆ, ŻE ABY ZMAKSYMALIZOWAĆ ZYSKI MOŻNA DO TEGO WŁĄCZYĆ PLAN AFILIACYJNY, CZYLI POLECAĆ INNYM BitClub z ręką na sercu

BitClubPool

BitClub Pool różni się od innych firm górniczych na świecie. Jesteśmy w stanie uruchomić tę platformę w 100% BEZPŁATNIE dla wszystkich górników, oferując najwyższą całodobową pomoc i czas pracy, których nie znajdziesz w żadnej innej puli wydobywczej . (w szczególności 0% puli opłat)

Powodem, dla którego jesteśmy w stanie zarządzać pulą zerową i oferujemy specjalne zachęty dla górników, jest fakt, że nasz model biznesowy jest wspierany przez tysiące członków uczestniczących w globalnej możliwości BitClub Network.

Dzięki temu unikatowemu modelowi biznesowemu każdy członek sieci BitClub może zakupić sprzęt górniczy i podzielić się całkowitymi zyskami ze wszystkich wydobywanych Bitcoinów. Członkowie ci muszą wykorzystać część swoich dochodów z wydobycia, aby zakupić dodatkową moc wydobywczą w sumie przez 1000 dni.

Oznacza to, że nasza pula wydobywcza będzie nadal rosła codziennie od tych członków i jeśli uda nam się przyciągnąć więcej górników, aby wskazać ich siłę mieszania, wtedy nasza pula będzie się stabilizować i stać się bardzo opłacalna. Ten model działa tylko dlatego, że płacimy prowizje partnerskie wszystkim członkom BitClub Network, którzy odnoszą się do innych członków i nie jesteśmy zainteresowani tym, że ta pula zarabia jakieś pieniądze, wolelibyśmy uczestniczyć w 100% zysków i mieć samą pulę non profit.

Nie ma nic podobnego i chcielibyśmy, abyście przyszli z nami!
Więcej O nas ...
Nasza pula powstała w październiku 2014 r. Jako samodzielna pula górnicza, która była dostępna wyłącznie dla członków BitClub Network. W tym czasie zbudowaliśmy sprzęt górniczy o wartości milionów dolarów i nadal bardzo szybko się rozwijamy. Kiedy nasza całkowita moc mieszająca osiągnęła 1% całej sieci Bitcoin, zdecydowaliśmy, że nadszedł czas, aby udostępnić publiczności naszą pulę wydobywczą, abyśmy mogli stać się pulą 5% lub nawet 10%.

W tej chwili masz możliwość skierowania swojej mocy górniczej do wolnej puli, która rośnie szybko i stabilnie. Nasz zespół ekspertów jest tutaj, aby pomóc Ci wydobywać i być opłacalnym, bez względu na poziom wydobycia. Nasz basen jest jednym z najbardziej dochodowych i dobrze obsługiwanych basenów na świecie i nadal oferujemy duże zachęty i nowe, fajne funkcje, z których można w pełni korzystać.

Podsumowując ... Nie marnuj swojego czasu na pecha w kolejnej puli, pobierając wysokie opłaty, wskakuj z nami i zróbmy kilka bloków!
Dlaczego BitClub Mining Pool?

Jest ZA DARMO - Opłaty za Zero Mining
Uzyskaj płatną FAST z kartą debetową
Lepsze statystyki i wrażenia użytkownika
Oprogramowanie do wydobywania zasobów STRATUM
Dodatkowo rozdajemy nagrody dla górników (pierwsza promocja rozpoczyna się 1 lipca)

 

 

Komentarze są wyłączone.