Wee Jobber

Program Wee to globalny ruch powstały w celu stworzenia całkowicie nowego rodzaju konsumpcji, dzięki któremu wszyscy zyskują.

Wizją Programu wee jest połączenie społeczności konsumenckiej i biznesu za pomocą karty lub aplikacji na całym świecie .

System Wee pozwala i  pomaga gromadzić pieniądze.

 

 Korzyści z posiadania karty Wee

  • dodatkowe dochody między innymi z pracy dla programu

  • odbieranie zniżek, rabatów 

  • zakupy online z użyciem karty

  • autopromocja ( firmy, osoby prywatnej  )

  • obecność kart wee  w 24 krajach w tym również w Polsce

PEŁNA  OFERTA PROGRAMU

Kto może zostać weeJobberem?

weeJobberem może zostać każda pełnoletnia osoba, która jest zainteresowana uzyskaniem dodatkowego dochodu, dysponuje zarejestrowaną kartą wee , smartfonem choć to nie jest warunek , ma dostęp do internetu i poświęci odrobinę swojego czasu aby wytypować w swojej bliskiej okolicy ulubione Punkty Handlowe  oraz  przekaże tę informację do licencjonowanych dystrybutorów programu wee  . W między czasie zaprasza osoby  do  uczestnictwa w Programie wee . Pamiętaj to nie jest praca na etacie.

weeKiss - czyli jak zarabiać na zakupach swoich i znajomych

Zaproś przyjaciół i zarabiaj na ich zakupach.

Zainstaluj aplikację - weeapp  ze sklepu google lub Apple Store.

Jeżeli zaprosisz przyjaciół, w ramach uznania , otrzymasz jeszcze więcej wee-gotówki.

  Ponadto możesz polubić sklepy i miejsca, aby stały się weePARTNERAMI.

weeMembers - dołącz do grupy zakupowej Wee

Dzięki weeAPP przy każdym zakupie gromadzisz wartościowe wee.  1wee = 1 złoty W programie wee zawsze otrzymujesz gotówkę  Podczas dokonywania płatności po prostu zeskanuj kod QR przy kasie, a wee-gotówka powędruje do Ciebie. Środki zgromadzone na koncie mogą  stanowić wartość następnego zakupu.

weePartner - Punkt Handlowy akceptujący weeApp i  wee kart


Jako przedsiębiorca posiadający punkt handlowy np. sklep, myjnię, pub lub jeżeli prowadzisz jakieś inny biznes to zyskujesz przede wszystkim nowych klientów,  którzy sami się zgłoszą szukając miejsc gdzie mogą wykorzystać pieniądze uzbierane z rabatów,, czy zniżek  czyli całkowicie nowy kanał pozyskiwania klienta. Jako Przedsiębiorca zyskujesz także mocną reklamę i promocję marki w sieci ponad 11 milionów klientów z całego świata, którzy automatycznie otrzymują informację o pojawieniu się w systemie nowego sklepu, dzieje się tak ponieważ na smartphonie klienci mają weeapp . Chciałbyś dołączyć do sieci wee? To skontaktuj się z najbliższym dystrybutorem programu wee.

 

Zarejestruj się już dziś                  PEŁNA  OFERTA  PROGRAMU

i zacznij zarabiać

Komentarze są wyłączone.