Idea która Świat podbija ……

W Twojej okolicy i na całym świecie Wee to globalny  system powstały w celu stworzenia całkowicie nowego rodzaju konsumpcji. Wizją  Wee  jest połączenie za pomocą karty lub aplikacji wszystkich uczestników na całym świecie dając im podczas codziennych zakupów dodatkowe korzyści w postaci gotówki i przychodów

Nowa zasada ekonomii

Wee to globalny system tworzący sieć online w celu wcielenia w życie nowego rodzaju konsumowania i gospodarowania. W Wee  wszystkie sklepy ze sobą współpracują i wszyscy zarabiają na sobie nawzajem.

Wee to jednolity system dający kilka możliwości  współpracy .  Dołącz do nas i zarabiaj na promowaniu  naszego systemu.

logowee1

Dowiedz się więcej, zarejestruj się i umów ze specjalistą

Dostaniesz od nas wszystkie potrzebne informacje by już teraz z nami wystartować. Będziesz też na bieżąco ze  wszystkimi nowościami w świecie   Wee.

weeconomy-profity

Nowoczesna technologia w połączeniu z wizją i wiedzą o rynku globalnym daje wysoki wynik ekonomiczny napędzając w szczegolności małe i średnie przedsiębiorstwa

Zarabiaj na smartphonie z weeAPP  

                        App Store       Google play

Dowiedz się jak w prosty sposób mając naszą aplikację weeAPP zacząć zarabiać  systematycznie  każdego miesiąca. Spotkaj się z naszym specjalistą , obejrzyj prezentację Wee .  Pobierz naszą DARMOWĄ aplikację weeAPP i zacznij zarabiać dzięki swojemu smartphonowi. Będziesz miał możliwości wykonania drobnych zleceń w postaci nanoszenia na mapę wszystkich dostępnych w twoim regionie punktów handlowych. Wee wyśle do tych punktów swojego przedstawiciela, wynegocjuje w Twoim imieniu odpowiedni rabat , a Ty będziesz zarabiał za każdym razem, gdy ktoś w Twoim punkcie dostanie Cash Back  . Jeśli nawet nie masz smartphona, nie przejmuj się. Możesz rekomendować  swoje ulubione punkty handlowe, korzystając z naszej strony internetowej.

NIE  WIERZYSZ ?   TO NIE JEST KWESTIA WIARY !  

Wee ma użytkowników w 24 krajach  i liczba ta wciąż rośnie!

Dowiedz się więcej, zarejestruj się i umów ze specjalistą

Nie marnuj czasu , zarejestruj się już dziś .

Program  Wee  został stworzony z myślą o wszystkich .  Jeśli jesteś przedsiębiorcą to napewno zależy Tobie na dobrej kondycji finansowej twojej firmy.

Jako uczestnik dużej rodziny Wee może odnosić korzyści praktycznie wszędzie - tam, gdzie każdego dnia robisz zakupy. Na przykład u rzeźnika za rogiem. Lub u fryzjera. Albo w ulubionej piekarni. Także w wielu sklepach internetowych. Program wee działa przy tym wygodnie, bez komplikacji i uczciwie. Wystarczy się zarejestrować i zacząć korzystać.register2

weeconomy-system

Używaj  WEECARD  podróżując, robiąc zakupy, wypoczywając .  

Każdy z nas wie jak ważne jest dotarcie do informacji w odpowiednim czasie.  Mobilne Biuro z pewnopścią ułatwi prowadzenie interesów,  a szczególności informacja o posiadanych pieniądzach będzie niejednokrotnie  bardzo użyteczną informacją.  

JESZCZE NIE PODJĄŁEŚ DECYZJI ??!!    ZOBACZ  PRZYKŁAD  A   WRAZIE POTRZEBY SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

1.  SYMULACJA DLA HOTELU

  1. Zakładając że hotel wydaje miesięcznie 500 kart dla klientów

  1. Zakładając że klient robi zakupy we wszystkich punktach handlowych i usługowych i wydaje miesięcznie 500 zł

  1. Zakładając że średni rabat wynosi 5 %

  1. Dla hotelu w tym momencie powstaje prowizja w wys. 3 zł z jednej karty x 500 kart = 1500 zł w miesiącu i jest to dochód pasywny stały, po 12 miesiącach robi się z tego ok. 18 000 zł rocznie.

  1. Klient na zawsze pozostaje klientem tego hotelu pomimo że był np. przejazdem jeden, jedyny raz ale dostał w tym hotelu kartę lub aplikację na smartphone.

Każdy hotel lub inny punkt handlowy  może uzyskać dodatkowe dochody rozdając karty Wee.

2.  Korzyści dla  punktu handlowego .

a2ded02d49cfc40a63a71888cffdc9dd607aeb20d2eead23cdpimgpsh_fullsize_distra04e55a479f554e2ee4981c478a7c98fdedf0c2f3ac43eade2pimgpsh_fullsize_distr

Pracodawca rozdaje karty pracownikom którzy robią zakupy płacąc za nie kartą, przy okazji oszczędzają zbierając rabaty w punktach handlowych i usługowych. Najciekawsze jest to że Pracodawca również otrzymuje prowizję z zakupów swoich pracowników w wysokości 12% z rabatów jakie uzyskali.

Nasza karta Wee jest kartą, lojalnościową, upominkową, rabatową i reklamową, za jej pomocą możemy rozliczyć zakupy zrobione w sklepach offline. 

 

Dowiedz się więcej, zarejestruj się i umów ze specjalistą

Dowiedz się więcej, zarejestruj się i umów ze specjalistą

Zaproś przyjaciół

Poleć wee innym osobom. Każdy nowy użytkownik wee, który dołączy do wee na podstawie polecenia, zapewni Tobie dodatkowe korzyści i dodatkowe saldo wee.

Komentarze są wyłączone.