Wee to pieniądze zamiast punktów

logowee1

         wee to pieniądze zamiast punktów! Polscy klienci będą zachwyceni

47 proc. dorosłych Polaków korzysta z programów lojalnościowych. Najbardziej cenią w nich rabaty i zniżki. Jednak 99 proc. systemów bonusowych wymaga zbierania punktów, a konsumentom najbardziej zależy na gotówce – wynika z badań ARC Rynek i Opinia. Ich oczekiwania spełnia wee! To pierwsze rozwiązanie cashback, w którym zamiast wymieniać wirtualne punkciki na premie, bezpośrednio w trakcie zakupów oszczędza się pieniądze! Sam się o tym przekonałem, teraz czas na Ciebie!

Punkty do lamusa, pieniądze na konto!

Systemy bonusowe to świetne rozwiązanie zarówno dla klientów, jak i firm. Konsumenci zyskują rabaty i zniżki, a przedsiębiorstwa zwiększają rozpoznawalność oraz budują lojalność odbiorców. Aż 38 proc. Polaków korzystających z programów premiowych deklaruje, że uczestniczy w nich bardzo aktywnie (zna dokładną liczbę punktów zgromadzonych na swoim koncie).

Jednak punkty to za mało! W badaniach przeprowadzanych przez ARC Rynek i Opinia coraz więcej klientów wskazuje, iż najbardziej zależy im na żywej gotówce. Dzięki wee otrzymają taką możliwość – pieniądze zamiast punktów!

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.

Support